Dzień 5 - środa, 6.07.2016

Ten dzień był pełen deszczu, lecz mimo to harcerze bacznie brali udział w dzisiejszych warsztatach. Po porannej zaprawie oraz śniadaniu kadra wyruszyła do uczestników z fascynującymi zajęciami na temat m.in. chemii, biologii oraz fizyki.

Tam, gdzie się kończy horyzont

Uczestnikom nie brakowało zabawy w postaci różnorodnych gier planszowych. Po południu wspólnie wzięliśmy udział w śpiewankach na stołówce, gdyż w czasie deszczu dzieci się NIE nudzą.

Po wyjściu zza chmur słońca niektórzy wybrali się na gofry, chociaż chętniej poszliby na plażę, której - jak się okazało - nie było. Wieczorem harcerze z uśmiechem na twarzy udali się na film pt. ?Strażnicy galaktyki".

Ciepłe powietrze ułożyło nas do spania. Dzisiejszy dzień (pomimo porannej deszczowej pogody) można uznać za udany.

dh. Karolina Kłaput