Dzień 10 - poniedziałek, 11.07.2016

Nasze harcowanie

Dzisiaj wreszcie ?słońce zaświeciło nad nami", a co więcej, utrzymało się przez większość dnia. Dzięki temu z samego rana harcerze wyruszyli na grę terenową, podczas której uczyli się budować szałasy, rozpoznawać leśną roślinność, a także wykazywali się znajomością szyfrowania oraz historii harcerstwa.

Nasze harcowanie

Po obiedzie w końcu mogli złapać trochę więcej słońca, opalając się na plaży oraz kąpiąc się w wyjątkowo ciepłym dziś morzu.

Dzień zakończył się festiwalem piosenki harcerskiej, na którym drużyny zaprezentowały wcześniej wylosowane przez siebie piosenki.

Po festiwalu wszyscy położyli się spać wypełnieni pozytywną energią oraz nadzieją na dobrą pogodę również następnego dnia. Tylko wybrańcy wyruszyli na grę nocną...

dh. Emilia Supron