Dzień 7 - piątek, 8.07.2016

Mam szybki wóz

Kolejny dzień obozu, ten sam zapał i nowe zajęcia. Po zaprawie i śniadaniu cały obóz ruszył na plażę. Pogoda dopisywała nam już od rana, więc całe przedpopołudnie smażyliśmy się na słońcu. Gry i zabawy w morzu ? to coś, z czego wszyscy skorzystali.

Mam szybki wóz

Obiad nadszedł wyjątkowo szybko, po nim zdawaliśmy prawo jazdy. Dla drużyn zostały wypożyczone gokardy, więc każdy miał możliwość przejechania się w trzech różnych konkurencjach nietypowym pojazdem.

Następnie wspólnie zbudowaliśmy własne środki transportu, takie jak rakieta czy samochód.

Kolacja i wieczorny apel były tylko zapowiedzią seansu kinowego, podczas którego oglądaliśmy film ?Strażnicy galaktyki" (warto zobaczyć). Dzień przypieczętowaliśmy silnym kręgiem i piosenką.

dh. Aneta Łaski